Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Chorkówka - Oferty wynajmu lokali użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Lokal gastronomiczny Chorkówka

Chorkówka,podkarpackie

21,50 zł/m²200 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu ofertę najmu lokalu komercyjnego znajdującego się w wielolokalowym budynku o całkowitej powierzchni ok. 200 m 2 , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

28,33 zł/m²30 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy, w centrum Krosna, przy ulicy Piłsudskiego 56. Lokal składa się z 2 pomieszczeń, łazienki na I-wszym piętrze. Powierzchnia użytkowa to 30 m2. Lokal nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy Krosno

Tysiąclecia,Krosno(Chorkówka + 8 km)

15,50 zł/m²100 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni ok. 100 m z wysoką bramą wjazdową, zlokalizowana w Krośnie przy ul. Tysiąclecia 14. Podstawowe informacje: powierzchnia: ok. 100 m wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Kolejowa

Tysiąclecia,Krosno(Chorkówka + 8 km)

25 zł/m²11 m² 275 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Krośnie przy ul. Kolejowej. Nieruchomość w postaci lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Krosno

Krosno(Chorkówka + 8 km)

32 zł/m²25 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal biurowo - usługowo - handlowy znajdujący się w centrum Krosna. Lokal usytuowany jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz, ul. Okulickiego

Krosno(Chorkówka + 8 km)

18,08 zł/m²26 m² 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy Krosno, ul. Okulickiego 1a Cena najmu: 470 zł / miesiąc (18 zł/m ) Kaucja: 940 zł (2-krotność czynszu) Powierzchnia: 26 m Dostępność: natychmiast Wejście: z klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Pustyny

Pustyny(Chorkówka + 12 km)

16 zł/m²800 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia: cena: 12 800 zł / mies. (16 zł/m ) Kaucja: 25 600 zł (2-krotność czynszu) Powierzchnia: 800 m , 1 pomieszczenie, 2 łazienki Dostępność: natychmiast Budynek: hala, parter.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Pustyny

Pustyny(Chorkówka + 12 km)

12,33 zł/m²30 m² 370 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia kontener magazynowy. Kontener znajduje się na Pustynach. Cena: 370 zł netto

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Miejsce Piastowe

Miejsce Piastowe(Chorkówka + 9 km)

21,76 zł/m²170 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia kompleks lokali usytuowanych na piętrze w wielolokalowym budynku komercyjnym. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy umeblowany

Śródmieście,Jasło(Chorkówka + 18 km)

69,23 zł/m²65 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

> krótki opis nieruchomości: do wynajęcia wyjątkowy, reprezentacyjny lokal użytkowy o powierzchni 65 m , położony w bardzo dobrej lokalizacji - Jasło, ul. Asnyka. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kolejowa

Tysiąclecia,Krosno(Chorkówka + 8 km)

25 zł/m²35 m² 875 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia